Yüz Ve Vücut Şekillendirme, Cilt Sıkılaştırma + Selülit Bakımı 

Son zamanların en iyi teknolojisine sahip olan Accent Prime; kısa bir zaman içinde eski fit, sağlıklı ve estetik görünen vücut hatlarına sahip olmanız için tasarlanmıştır.

Dünya’nın önde gelen lazer firmalarından Alma Laser tarafından üretilen Accent Prime,  vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırma gibi çeşitli amaçlar için geliştirilmiş çok yönlü bir cihaz olarak tanıtılmıştır. Ultrason ve radyo frekans teknolojileriyle donatılan Accent Prime, ameliyatsız vücut şekillendirme alanında en iyi cihazlardan birisi olarak anılmaktadır. Son derece özelleştirilebilen seçenekler uygulayabilmenizi sağlar. 

Kişilerin cilt tipine göre otomatik ayarlama yapan Accent Prime; derinlik kontrolleri sayesinde kişilere özel seçenek olanağı sunar. Ultrasonik ses dalgaları ile yağ fazlalarını parçalamayı hedeflemektedir.

 Yaş, genetik gibi birçok faktör sebebiyle değişen vücut şekillerinden memnun olmayanlar için ameliyatsız çözüm yöntemi olarak sunulan Accent Prime; sarkma ve yağlanma gibi istenmeyen durumları ortadan kaldırmak için üretilmiştir.

Accent Prime Uygulaması Sonrası

Isının kademeli olarak artması ve vakum imkânı sayesinde uygulamanın kolay yapılabilmesi Accent Prime’i tercih edilir hale getirmektedir. İşlem sonrasında ciltte herhangi bir yara izi oluşumuna da sebep olmayan Accent Prime, uygulama sonrası kişiyi rutin hayatına dönmesi konusunda da olumsuz etkilemez. Accent prime uygulaması yapıldıktan sonra uygulama bölgesinde hafif kızarıklıkların görülmesi olağan olsa da kısa süre içerisinde bu kızarıklıkların gideceği de belirtilmektedir.

Accent Prime Hangi Bölgelere Uygulanabilmektedir?

Vücut sıkılaştırılmasında etkili yöntemlerden biri olarak dillendirilen Accent Prime, eş zamanlı vücudun farklı bölgelerine de uygulanabilmektedir. Kol, omuz, yüz, mide – karın bölgesi ve bacak bölgesi gibi çeşitli alanlara uygulanabilen Accent Prime ’da farklı uygulama seçenekleri sunulur ki buna en güzel örnek bacak ve kol bölgelerinde ultrasona ek olarak radyo frekans uygulanmasıdır. Bu sayede bacak ve kol bölgesinin sıkılaşması hedeflenirken karın bölgesinde ise sadece 20 dakikalık bir süre içerisinde düz ve gergin bir karna sahip olunması hedeflenir.

Ultrason ve radyo frekans teknolojilerini birleştiren Accent Prime, 9 farklı teknolojiyi ve çeşitli el aparatlarını içerisinde bulundurur. Özelleştirilebilen seçenekler ile farklı vücut yapılarına özel planlama şansı sunan Accent Prime; aşağıdaki her yere uygulanabilir.

Şimdiye kadar ayrı sistemlerde bulunan Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerini birleştiren Accent Prime, 9 farklı teknoloji ve çeşitli el aparatları ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Özelleştirilebilen seçeneklerle farklı vücut yapılarına özel imkânlar sunar. Vücudun birçok bölgesinde uygulanabilir:

  • Karın, Mide
  • Kalça, Basen
  • Bel
  • Sırt
  • Kol Altı, İç Bacak
  • Omuz
  • Yüz ve Gıdı (Yüz Başlıkları Opsiyonel)

 Neden Accent Prıme?

FDA Onayına Sahip

Vücutta sıkılaşma ile birlikte incelme vaat eden Accent Prime, ünlülerin sık sık başvurduğu bölgesel zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülite yönelik yöntemlerden birisidir.

Aynı seans içerisinde çoklu tedavi için birleştirilmiş teknolojileri sunan Accent Prime, kapsamlı bilimsel çalışmalarla klinik olarak kanıtlanmıştır. Hızlı, kullanımı kolay teknoloji sunan Accent Prime, odaklı derinlik kontrolü ile özelleştirilebilen seçenekler sunabilmektedir. Kısa uygulama süresi ile danışanlarının zamanını almayan Accent Prime, 4 mevsim uygulanabilir oluşu ile de büyük rağbet görmektedir. Kademeli ısıtma ve entegre soğutma sistemi ile hastalarını rahatsız etmeyen Accent Prime yine tüm cilt tiplerinde uygulanma imkanı sunar. Buna ek olarak da yine bölgelere özel ek aparatlar da sunan Accent Prime uygulaması sonrası iyileşme süresi yoktur, uygulama sonrası özel bakıma da ihtiyaç duyulmaz.

Accent Prime Uygulaması Kimler için Uygundur?

Cilt dokusunda yer alan elastikiyet kayıpları sebebiyle yaşanan  durumlar için Accent Prime uygulanabilir.

Yaşı çok ilerlemiş olan kişiler başta olmak üzere vücudun belli bölgelerinde sarkma ve yağlanma gibi sorunları olan kişilere Accent Prime uygulaması yapılabilmektedir. Vücut estetiğini bozan selülitleri olan kişilere de uygulanabilen Accent Prime; kısacası pürüzsüz bir görünüme sahip olmak isteyen herkese uygulanabilir.