Yüz Ve Vücut Şekillendirme, Cilt Sıkılaştırma + Selülit Tedavisi

Son zamanların en iyi teknolojisine sahip olan Accent Prime; kısa bir zaman içinde eski fit, sağlıklı ve estetik görünen vücut hatlarına sahip olmanız için tasarlanmıştır.

Dünya’nın önde gelen lazer firmalarından Alma Laser tarafından üretilen Accent Prime,  vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırma gibi çeşitli amaçlar için geliştirilmiş çok yönlü bir cihaz olarak tanıtılmıştır. Ultrason ve radyo frekans teknolojileriyle donatılan Accent Prime, ameliyatsız vücut şekillendirme alanında en iyi cihazlardan birisidir. Son derece özelleştirilebilen tedaviler uygulayabilmenizi sağlayan Accent Prime; uzun süre kalıcı, doğal ve etkili çözümler sunabilmektedir.

Kişilerin cilt tipine göre otomatik ayarlama yapan Accent Prime; derinlik kontrolleri sayesinde kişiler özel tedavi olanağı sunar. Ultrasonik ses dalgaları ile yağ fazlalarını hızlı bir şekilde parçalayan Accent Prime, 4 seans gibi kısa bir sürede ince kıvrımlı hatlar vaat etmektedir.

Yaş, genetik gibi birçok faktör sebebiyle değişen vücut şekillerinden memnun olmayanlar için ameliyatsız çözüm yöntemi olarak sunulan Accent Prime; sarkma ve yağlanma gibi istenmeyen durumları ortadan kaldırabilmektedir. İncelme tedavisi olarak da bilinen Accent Prime, konforlu ve kolay bir tedavi imkânı sunmaktadır.

Accent Prime Uygulaması Sonrası

Isının kademeli olarak artması ve vakum imkânı sayesinde uygulamanın kolay yapılabilmesi Accent Prime’i konforlu hale getirmektedir. İşlem sonrasında ciltte herhangi bir yara izi oluşumuna da sebep olmayan Accent Prime, uygulama sonrası kişiyi rutin hayatına dönmesi konusunda da olumsuz etkilemez. Accent prime uygulaması yapıldıktan sonra uygulama bölgesinde hafif kızarıklıkların görülmesi olağan olsa da kısa süre içerisinde bu kızarıklıkların gideceği de belirtilmektedir.

Accent Prime Hangi Bölgelere Uygulanabilmektedir?

Vücut sıkılaştırılmasında en etkili yöntem olarak dillendirilen Accent Prime, eş zamanlı vücudun farklı bölgelerine de uygulanabilmektedir. Kol, omuz, yüz, mide – karın bölgesi ve bacak bölgesi gibi çeşitli alanlara uygulanabilen Accent Prime ’da farklı tedavi seçenekleri sunulur ki buna en güzel örnek bacak ve kol bölgelerinde ultrasona ek olarak radyo frekans uygulanmasıdır. Bu sayede bacak ve kol bölgesi sıkılaşırken gerginleşir. Karın bölgesinde ise sadece 20 dakikalık bir süre içerisinde düz ve gergin bir karna sahip olunabilmektedir.

Ultrason ve radyo frekans teknolojilerini birleştiren Accent Prime, 9 farklı teknolojiyi ve çeşitli el aparatlarını içerisinde bulundurur. Özelleştirilebilen tedaviler ile farklı vücut yapılarına özel tedavi planlama şansı sunan Accent Prime; aşağıdaki her yere uygulanabilir.

 

Şimdiye kadar ayrı sistemlerde bulunan Ultrason ve Radyo Frekans teknolojilerini birleştiren Accent Prime, 9 farklı teknoloji ve çeşitli el aparatları ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Özelleştirilebilen tedavilerle farklı vücut yapılarına özel tedavi imkânları sunar. Vücudun birçok bölgesinde uygulanabilir:

  • Karın, Mide
  • Kalça, Basen
  • Bel
  • Sırt
  • Kol Altı, İç Bacak
  • Omuz
  • Yüz ve Gıdı (Yüz Başlıkları Opsiyonel)

 Neden Accent Prıme?

FDA Onayına Sahip

Vücutta sıkılaşma ile birlikte incelme vaat eden Accent Prime, ünlülerin sık sık başvurduğu bölgesel zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülit tedavisi yöntemlerinden birisidir.

Aynı seans içerisinde çoklu tedavi için birleştirilmiş teknolojileri sunan Accent Prime, kapsamlı bilimsel çalışmalarla klinik olarak kanıtlanmıştır. Hızlı, kullanımı kolay teknoloji sunan Accent Prime, odaklı derinlik kontrolü ile özelleştirilebilen tedaviler sunabilmektedir. Kısa uygulama süresi ile danışanlarının zamanını almayan Accent Prime, 4 mevsim uygulanabilir oluşu ile de büyük rağbet görmektedir. Kademeli ısıtma ve entegre soğutma sistemi ile hastaların konforunu bozmadan sonuç veren Accent Prime yine tüm cilt tiplerinde güvenle uygulama sunar. Buna ek olarak da yine bölgelere özel ek aparatlar da sunan Accent Prime uygulaması sonrası iyileşme süresi yoktur, uygulama sonrası özel bakıma da ihtiyaç duyulmaz.

Accent Prime Uygulaması Kimler için Uygundur?

Cilt dokusunda yer alan elastikiyet kayıpları sebebiyle yaşanan tüm durumların çözümü Accent Prime’da!

Yaşı çok ilerlemiş olan kişiler başta olmak üzere vücudun belli bölgelerinde sarkma ve yağlanma gibi sorunları olan kişilere Accent Prime uygulaması yapılabilmektedir. Vücut estetiğini bozan selülitleri olan kişilere de uygulanabilen Accent Prime; kısacası pürüzsüz bir görünüme sahip olmak isteyen herkese uygulanabilir.